Jmenuji se Hanka .....

V roce 1991 jsem se stala KOSMETIČKOU.

Studovala jsem v Hradci Králové obor Kosmetička v letech 1987-1991 a studium jsem úspěšně ukončila maturitou. Ve stejném roce jsem získala další oprávnění pracovat jako sportovní masér a v tomto roce mi vystavili i moji první registraci k podnikání v oboru Kosmetika, Masáže, Pedikura, Manikura a další.

Několik let jsem provozovala výhradně kosmetickou a masérskou praxi. V současné době mám krásného koníčka - Kosmetiku. V  kosmetice mne nezastihnete mimo objednané termíny, z důvodu mé všestrannosti. Pracuji ještě v jiném oboru.

Od ledna 2015 nabízím své služby v Praze, v prostorách budovy Domova pro seniory Chodov a to všem, kterým není lhostejné, jak vypadají. Vždyť to všichni víme -  spokojený člověk je krásný člověk, krásný člověk je spokojený člověk. V tomto kosmetickém salonku nenajdete kosmetické přístroje ani kombajny. Dočkáte se kosmetického ošetření, které trvá 60-90min, kdy se vám po celou dobu  budu věnovat jen a jen já.

Na kosmetické ošetření můžete přijít odlíčená i nalíčená, pleť si stejně před každým ošetřením musím od nečistot očistit. Následuje stanovení diagnosy pleti a upřesnění kosmetického ošetření. Pracuji a kompletní kosmetickou péči provádím s německou kosmetikou Janssen Cosmetics, kterou si mé zákaznice velmi oblíbily a na českém trhu se objevuje už víc jak 20let. Od této firmy Vám můžu objednat produkty vhodné právě pro vaší pleť. Kosmetiku objednávám dle dohody.

Provádím zde také speciální kosmetické masáže obličeje: manuální lifting obličeje a masáž obličeje lávovými kameny. Tyto kosmetické masáže trvají cca 60 min. Liftingová masáž má význam v sériích, ikdyž i po prvním ošetření jsoou znatelné výsledky.
 
Sportovní masáž provádím pouze zad a šíje. Masáž trvá dle dohody od 20 do 30 min.  Muže objednávám pouze na doporučení mých zákaznic.

V mém kosmetickém salonku také provádím depilaci voskem. Depilace voskem vydrží přibližně 3-6 týdnů. Pokud se rozhodnete na depilaci voskem přijít, je třeba, aby chloupky byly alespoň 4mm dlouhé. Není vhodné přijít před opalováním, ale ani těsně po opalování. Pozor, po depilaci hlavně v obličejové části je třeba používat ochranné krémy s vysokým faktorem UV. 

Obočí, úprava a formování obočí, barvení obočí i řas, to je snad samozřejmostí. Barvy k barvení obočí a řas používám RefectoCil. Barva na obočí a řasách vydrží 2-3 týdny, oči jsou výraznější i bez malování, řasy vypadají hustší a delší. Trvalou na řasy neprovádím.